Прибирання ванної кімнати: 10 кроків та рекомендації від професіоналів

Коли ви їдете за місто чи у відпустку та зупиняєтеся в готелі, яка одна з перших кімнат куди ви заходите? Якщо це ванна кімната, значить, ви в хорошому готелі. Для багатьох із нас чистота ванної кімнати в готелі часто визначає те, як ми сприймаємо загальну чистоту нашого номера. Можливо, це тому, що ванна кімната, як правило, є приватною зоною, а вся ця плитка та порцеляна виділяє навіть найменшу частинку бруду. Якою б не була причина, для багатьох із нас, якщо ванна кімната сяє чистою, ми зазвичай відчуваємо себе досить добре в решті кімнат.

Ваші гості та рідні, мабуть, так само оцінюють вашу ванну кімнату та ваш будинок! Але ти скажеш «це нечесно!»? Зрештою, у вас не кожен день у вашому розпорядженні є професійна покоївка, а крім ванної кімнати у вас є багато інших прибирань. Ми розуміємо, проте це не змінює того факту, що чистота ванних кімнат, багато говорить про вас і ваш дім. Перш ніж ви станете оборонятися, ми Вас заспокоїмо, що тітка Галя ніколи не скаже нічого про якийсь затяжний запах чи брудну плитку. Але вона подумає про це!

І ще одне – ми не радимо вам щодня прибирати ванну кімнату, як у тих гарних готелях. Ми кажемо, що, можливо, ви могли б скористатися деякими порадами та хитрощами від професіоналів. Професійні працівники покоївки, які прибирають готельні номери щодня, або ваша місцева служба прибирання, яку всі рекомендують, кожен з них користується досвідом. Отримати поради та рекомендації щодо прибирання ванної кімнати легко, достатньо написати в пошуку “клінінгова компанія”. Проте нічого не зрівняється з тим, щоб отримати пораду від професіонала з реальним досвідом прибирання. 

Усі по-різному прибирають ванні кімнати

Поміж плямами цвілі та плісняви, розкинутим волоссям і постійними запахами, прибирання ванної кімнати – це не те, чого більшість із нас чекає з нетерпінням. Нам подобається ідея чистої, свіжої та блискучої ванної кімнати, але нам не подобається прибирання. Хороша новина полягає в тому, що ви можете отримати чисту, продезінфіковану ванну кімнату, швидше та легше, дотримуючись порад від команди професіоналів з клінінгу “Мийдодир”. 

У професіоналів з прибирання є те, чого у більшості з нас просто немає – це великий досвід. Хоча деякі з нас можуть похвалитися тим, що ми глибоко очищаємо свою ванну кімнату щотижня, професіонали нас все одно присоромлять. Багато з них прибирають більше ванних кімнат за місяць, ніж більшість з нас за рік! Весь цей досвід означає, що клінінг компанії знають, як швидко та ретельно прибирати, а також знають секрети, як кожен раз створювати ідеально чисті ванні кімнати.

Професійні прибиральники не тільки знають усі ці «професійні секрети» та найкращі засоби та методи для чищення, але й дотримуються перевіреного плану, щоб отримати максимальну віддачу від кожного прибирання ванної кімнати. Тож, не зволікаючи, ось покроковий план, який ми зібрали, щоб допомогти вам очистити джакузі, біде чи ванну як професіонал. Тітка Галя буде пишатися!

Ексклюзивний план клінінгу ванної кімнати

По-перше, майте на увазі, що чудовий план прибирання починається з правильних інструментів і правильних засобів для чищення. Ваш список засобів для чищення повинен включати антибактеріальні спреї, дезінфекційні засоби, засіб для чищення скла, асортимент ганчірок з мікрофібри, деякі мийні засоби, які не дряпають глянцеву поверхню, губки та порохотяг. Правильно, порохотяг!

Крок 1: Пил і порохотяг

Працюючи зверху вниз, витріть пилові світильники, полиці та все інше, що збирає пил, тканиною з мікрофібри. Потім пропилососьте всі щілини та інші тісні місця і, нарешті, підлогу. Прибирання пилу порохотягом є першим кроком, оскільки він видаляє велику частину пилу, бруду та волосся, щоб позбутися всього цього до кінця плану прибирання. Тепер ви не будете переміщати пил і волосся з однієї частини ванної кімнати в іншу під час прибирання.

Крок 2: Нагрійте речі

Нагрівання плитки та порцеляни у ванній кімнаті лише на 10 градусів вище звичної температури повітря може підвищити ефективність деяких очисників, як-от лужних. Професійні покоївки наповнюють дно ванни кількома міліметрами найгарячішої води й залишають її на кілька хвилин. Гаряча вода нагріває порцеляну та керамічну плитку достатньо, щоб підвищити ефективність очищувача.

Крок 3: Розпиліть антибактеріальний спрей

Злийте воду з ванни, а потім розпиліть антибактеріальний засіб на ванну, кахельну стіну, раковину, стіни, унітаз і, нарешті, підлогу. Просто розпиліть його скрізь! Завжди працюйте зверху вниз, щоб спрей не потрапив на вас, поки ви виконуєте цей крок. Дезінфекційний засіб чудово знищує мікроби, але не дуже корисний для вас! Або ще краще, замовте екологічне прибирання, або використовуйте екологічні препарати, які не лише збережуть Ваше здоров’я, але й не шкодитимуть після того, як опиняться на зовні.

Крок 4: Забезпечте повне покриття

Переконайтеся, що антибактеріальний спрей розподілений по всіх поверхнях за допомогою тканини з мікрофібри або губки. Зверніть пильну увагу на тріщини та щілини та вносьте в них якомога більше дезінфекційного засобу.

Крок 5: Зроби перерву

Ні, не для вас. Ця перерва призначена для того, щоб дезінфектант міг виконати свою роботу. Дати антибактеріальному спрею достатньо часу, щоб знищити більшість мікробів і бактерій, є важливим кроком, який пропускають багато не профі. Для ефективної дії дезінфекційних засобів потрібен час контакту. Ви завжди повинні залишати ваш антибактеріальний засіб на поверхні ванної кімнати протягом п’яти-семи хвилин. Тому сядьте і нехай дезінфектор виконає свою роботу, поки не настане час для наступного кроку.

Крок 6: Скраб

Ви знали, що це будуть поради від професіоналів чи ні! Використовуйте м’яку щітку або абразивну прокладку для чищення без подряпин, щоб очистити кожен сантиметр ванни та плитки. Так, кожен сантиметр. Для тих сірих смуг, які важко видалити, м’які щітки працюють дуже добре.

Крок 7: Промийте і повторіть

Жартую, треба просто змити! Це може бути найважливішим кроком з усіх, оскільки хімічні речовини в багатьох очисниках призначені для притягнення бруду та пилу. Якщо ви не промиєте все дуже ретельно, ви просто заберете більше бруду назад у свою щойно прибрану ванну кімнату.

Крок 8: Висушіть її!

Використовуйте чисті сухі тканини, щоб ретельно витерти всі поверхні. Пам’ятайте, що для запобігання поширенню мікробів важливо використовувати спеціальну тканину або губку для окремих завдань прибирання, вологих або сухих місць. Використовуючи кольорові тканини для очищення, наприклад синю для скла і жовту для унітаза, ви не ризикуєте витерти унітаз, а потім витерти раковину тією ж тканиною.

Крок 9: Отримайте блиск

Обприскайте дзеркало та будь-які скляні поверхні засобом для миття скла. Ретельно очистіть, а потім витріть насухо чистою тканиною.

Крок 10: Підлога!

Останній крок, перш ніж ви зможете сказати, що ви «профі», промийте, витріть та висушіть підлогу. Правильно, у цій прибиральній експедиції немає місця для швабр. Лише ви, підлога та ганчірки у ваших руках, залишилися, щоб закінчити прибирання чудової ванної кімнати.

Якщо ви дотримувалися цього професійного плану з 10 кроків, ми гарантуємо, що у вас найчистіша ванна кімната з найсвіжішим запахом, яку ви коли-небудь бачили! Можливо, ви не готові до Олімпіади з прибирання ванних кімнат чи навіть до кар’єри покоївки професійного прибирання, але ви точно готові до наступного візиту тітки Галі.

Також, якщо у Вас стоїть завдання прибирати якісь комерційні об’єкти чи цікавить регулярне прибирання, то ми з радістю допоможемо. Ось перелік послуг:

З радістю допоможемо! Клінінгова компанія “Myidodyr”.