майстер чистить басейн

Чистка басейнів у Львові

Регулярне чищення басейнів допоможе продовжити термін експлуатації чаші та фільтраційного обладнання, зберегти здоров’я плавців. Фахівці компанії «Мийдодир» приберуть конструкцію будь-якого типу разом з прилеглими приміщеннями та територією. Перед роботою вони оцінюють особливості штучного водоймища та стан його забруднення. Якщо в чаші мутна вода, вони перевірять фільтри та дадуть поради щодо підвищення її прозорості. Клінери дбайливо підбирають мийні концентрати та обладнання, тому не пошкодять матеріал чаші, очищувальних систем та інших елементів тощо. Вартість залежить від виду послуги, а також від площі та інших особливостей конструкції.

 

 Очищення басейнів від професійних клінерів «Мийдодир»

 

В компанії «Мийдодир» фінансово вигідно замовляти послугу на регулярній основі. У вас буде надійний партнер в разі форс-мажорних ситуацій: різкого помутніння води, несподіваного засмічення фільтрів, випадкового забруднення чаші дрібним сміттям, некоректного використання препаратів. Іноді потрібно швидко та якісно зробити прибирання після вечірки. Для наведення порядку фахівці використовують перевірені та сертифіковані засоби. В арсеналі професійне обладнання, тому у нас гарантовано оперативна чистка басейну, ціна залежить від складності та площі забруднення.

 

 Прибирання басейну з гарантією якості

 

 

Після роботи фахівців «Мийдодир» чаша буде ідеально чистою та безпечною для користування разом з іншими аксесуарами: трамплінами, сходами, ручками та навіть спеціальними спортивними наборами.

клінінг-майстер чистить басейн у львові
клінінг-майстер чистить басейн

Вони відповідально підходять до очищення дна басейну і стінок:

 

·       ретельно видаляють вапняні, соляні відкладення, адже з часом їх складно позбутися;

·       звертають увагу на ціль замовлення, бо для консервування та періодичного миття використовуються трохи різні технології;

·       знають як підготовити конструкцію таким чином, щоб пришвидшити чищення басейну після зими та ввести його в експлуатацію в короткі терміни.

 

Фахівці звертають увагу на особливості конструкції. Для виготовлення чаш використовують різні матеріали, які не повинні бути пошкодженими під час прибирання. Для чищення каркасних басейнів можна не зливати воду, а використовувати гідропилососи та хімію.

 

Де наша компанія проводила клінінг у Львові

Вулиця

Район

Місцевість

 Кількість прибраних об’єктів

Буська

Личаківський

Знесіння

1

Буцманюка Юліана

Личаківський

Личаків

1

Бучми Амвросія

Галицький

Снопків

2

Мостова

Залізничний

Сигнівка

3

Мосяжна

Галицький

Центр

2

Музейна

Галицький

Центр

1

Музики Ярослави

Франківський

Кульпарків

1

 

Також регулярно прибираємо в навколишніх містах: Винники, Зимна Вода, Рудне, Конопниця, Скнилів, Наварія, Солонка, Пасіки Зубрицькі, Муроване та інші.

 

 Ефективне очищення басейну без хімії від «Мийдодир»

 

Перед прибиранням менеджер обов’язково оцінює ситуацію:

 

·       визначає ступінь та характер забруднення на стінках та дні, щоб визначити ефективну технологію очищення басейну від вапняного нальоту та зелені;

·       конфігурацію чаші, щоб підібрати круглі чи овальні насадки для підводного обладнання.

 

За потребою фахівці перевіряють рівень pH, проводять очищення басейну від заліза без використання хімічних препаратів. Вони застосовують біологічні методи, а також систему зворотного осмосу, установку зі спеціальні та багатошаровими фільтрами, які затримують приміси металів.

 

Також, можливо Вас зацікавлять інші послуги з клінінгу, які ми надаємо:

Часто задавані питання

Скільки часу займає прибирання?

Час прибирання залежить від площі та конкретного типу послуг. Ми оцінюємо роботу так, щоб її можна було виконати максимум за 6 годин.

Скільки людей виконують роботу?

Кількість наших спеціалістів залежить від вказаної вами площі та об’єму прибирання;

Коли треба здійснювати замовлення?

Наші послуги треба замовляти за 2-3 дні до самого прибираня;

Чи можу я здійснити оплату банківською карткою?

Ви можете розрахуватись банківською карткою або готівкою;

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається після виконання роботи будь-яким зручним для вас способом.

Якщо робота не сподобалась, чи можна повернути гроші?

Для вирішення цієї прикрої ситуації ми радимо вам зв’язатися з нашими менеджерами.

Який рейтинг даної послуги

⭐⭐⭐⭐⭐;