Клінінг для цивільного транспорту у Львові

Грамотне прибирання – безпека та здоров’я пасажирів

 

Прибирання літаків проводиться за вимогами авіакомпанії, і від якості аероклінінгу залежить зручність польоту, здоров’я та навіть життя пасажирів з екіпажем. Неправильно підібрані мийні засоби та очищувальне обладнання лише переносить бактерії з одного місце на інше. Якщо ви не впевнені в чистоті транспорту, варто користуватися антисептиками для рук. Бруд і плями від моторного мастила погано впливають на захисний шар покриттів корпусу. Клінінгові компанії, які обслуговують повітряні судна, повинні відповідально відноситись до роботи: залучати досвідчених прибиральників та використовувати лише професійні засоби.

летіти

 Безпечне прибирання салонів літаків та іншого транспорту

 

Професійні клінери обов’язково використовують гіпоалергенні мийні засоби, до складу яких не входять сульфати. При контакті концентратів з різними матеріалами токсичні речовини не виділяються, але бактерії та бруд повністю видаляються. Фахівці повинні навести лад якомога швидше, щоб між польотами не було затримок, тому керівництву клінінгової компанії необхідно забезпечити своїх робітників необхідними інструментами, і за потребою залучити автовишки для миття кузова.

 

 Прибирання салону літака з гарантією безпечного польоту

 

Керівники клінінгової компаній повинні вжити заходи аби зберегти поверхні від пошкоджень парою чи агресивними речовинами, а механізми – від потрапляння води з мийними концентратами.

 

Що гарантує безпеку пасажирів?

1.    Сертифіковані концентрати, які відповідають стандартам USDA, Green Circle. З їх допомогою можна ефективно продезінфікувати будь-які поверхні, поки судно знаходиться на стоянці аеропорту.

2.    Підтвердження кваліфікації прибиральниці літаків. Клінінгові компанії повинні відправляти своїх працівників на навчання, незалежно від досвіду. В компанії «Мийдодир» фахівці вміють використовувати знання, адже відразу після тренінгів вони проходять практику.

3.    Обслуговування професійної техніки. Пароочисник та мийник високого тиску повинен бути справним, вичищеним від накипу та залишків бруду.

 

Фахівці повинні ретельно прибирати злітні смуги, тоді летіти буде максимально безпечно.

 

 

Швидке та якісне прибирання поїздів

 

Оперативність прибирання важливе й для чищення швидкісних поїздів. Професійні концентрати рівномірно розподіляються по поверхням, без слідів видаляють забруднення, а також змиваються без зайвих зусиль. Після використання сертифікованих засобів в купе не буде стійкого запаху хлорки чи ароматизаторів. Клінери повинні дотримуватися санітарних норм, тому вони дезінфікують сидіння, ручки дверей, місця для поклажі тощо. Якщо ви помітили бруд, варто поскаржитися провіднику, адже від чистоти в поїзді залежить ваше здоров’я.

 

 Прибирання яхт та судів від професіоналів

 

Чистоту катерів потрібно підтримувати регулярно, адже занадто вологе повітря скорочує термін експлуатації навколишніх предметів, килимових покриттів, захисного шару борта тощо.

 

В вартість прибирання яхт та катерів зазвичай входять такі послуги як:

 

·       чищення палуби;

·       знепилення усіх предметів в каютах;

·       полірування хромованих та скляних деталей в каютах;

·       допомога з вахтою в деяких випадках, але в межах порту.

 

Фахівці компанії «Мийдодир» не роблять клінінг яхт чи салонів літаків, але відповідально відносяться до прибирання котеджів, квартир та комерційних об’єктів. Довіряйте своє майно професіональним клінерам: дзвоніть +38 (067) 696 78 98, +38 (063) 963 75 30. Вартість залежить від м2, стійкості забруднення та виду послуг. Оплата може бути банківською карткою або готівкою.

Також, можливо Вас зацікавлять інші послуги з клінінгу, які ми надаємо:

 

Часто задавані питання

Скільки часу займає прибирання?

Час прибирання залежить від площі та конкретного типу послуг. Ми оцінюємо роботу так, щоб її можна було виконати максимум за 6 годин.

Скільки людей виконують роботу?

Кількість наших спеціалістів залежить від вказаної вами площі та об’єму прибирання;

Коли треба здійснювати замовлення?

Наші послуги треба замовляти за 2-3 дні до самого прибираня;

Чи можу я здійснити оплату банківською карткою?

Ви можете розрахуватись банківською карткою або готівкою;

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається після виконання роботи будь-яким зручним для вас способом.

Якщо робота не сподобалась, чи можна повернути гроші?

Для вирішення цієї прикрої ситуації ми радимо вам зв’язатися з нашими менеджерами.

Який рейтинг даної послуги

⭐⭐⭐⭐⭐;