Миття вікон, вітрин, фасадів
вивісок та касатонів

миття вікон

Спеціалісти компанії “Мийдодир-клінінг” швидко і якісно проводять професійне миття вікон та фасадів з допомогою спеціальних хімічних засобів та обладнання. Ми використовуємо сертифіковане клінінгове обладнання та хімію провідних виробників. “Мийдодир” відмиє фасади, які зроблені з різних матеріалів (бетон, цегла, скло, плитка, камінь). Наші клінери ретельно підбирають хімію для миття фасаду, що дозволяє легко впоратися із різноманітними видами бруду: дим, сажа, жирні плями тощо.

Фасади, вікна та вітрини найбільше піддаються впливу навколишнього середовища: вихлопні гази, атмосферні забруднення, викиди промислових підприємств є основними причинами виникнення забруднень. Самостійне миття вікон та фасадів часто викликає труднощі. Це спричинено, в свою чергу, архітектурними рішеннями фасадів, а також з причин значної висоти та великих об’ємів роботи. Не грамотний вибір техніки та засобів для миття може пошкодити фасадне покриття, що принесе Вам зайвих клопотів. 

 Важливо ! Якщо вікна дуже забрудненні і їх давно не мили, то окрім засобів для миття можуть використовуватися спеціальні скребки, із професійними лезами, густина сплаву яких є меншою від густини скла – тому леза фізично не можуть пошкодити скло. Котрі призначені для сильно забруднененої скляної поверхоні, та ідеально очищать. Засоби, які використовуються нашими працівниками є повністю безпечними для скла, тому Ви можете бути впевненими у тому, що не знайдете подряпин на склі.

Основні причини чому Вам варто замовити професійне миття фасадів та вікон:

  • Регулярне миття вікон та фасаду дозволяє витрачати менше ресурсів на процедуру і попереджає виникнення “водяного каменю’ — білого нальоту на склі, який важко піддається очищенню і може пошкодити елементи конструкції;
  • Чисті вікна пропускають більше сонячних променів, а сонячне світло, в свою чергу, позитивно впливає на самопочуття та настрій Ваших працівників;
  • Доглянутий фасад і сяючі вікна створюють приємне враження від компанії.

Вартість послуг. Універсальної ціни немає, оскільки кожна будівля є унікальною. Наші досвідчені консультанти допоможуть розрахувати вартість робіт, яка залежить від площі поверхні, матеріалу фасаду, ступеню забруднення.

Пам’ятайте, що чистий вигляд фасаду — це візитка Вашого бізнесу. Звернувшись за послугами миття фасадів та вікон до підприємства “Мийдодир-клінінг”, будьте впевнені — бездоганний результат Вам гарантовано!

За допомогою професійного парогенератора вимиваємо найдрібніший вївшийся бруд у найдільш недоступних місцях

Миття вітрин

миття вітрин вікон фасадів

Миття вітрин — надзвичайно популярна клінінгова послуга для різноманітних підприємств.

Щоб швидко та якісно вимити вітрину потрібні спеціальні засоби та професійні навички їх застосування. Якщо у Вас відсутнє одне або інше, тоді результат не матиме бажаного ефекту, а процес миття відбере у Вас багато часу.

Найпоширенішими причинами труднощів самостійного миття вітрин є те, що вітрина може бути важкодоступною і мати досить великий розмір, а також перешкодою може стати погана погода.

Саме тому миття вітрин необхідно довірити професіоналам. Приватне підприємство “Мийдодир-клінінг” уже багато років успішно займається миттям вітрин і завжди готова надати Вам послуги висококласних спеціалістів у цій сфері.

Роботи виконуються спеціальним інструментом за технологією, яка запобігає утворенню подряпин на поверхні скла та дозволяє уникнути виникнення статичного заряду. Замовивши послугу миття вітрин, Ви гарантовано отримаєте відмінний результат, який неможливо добитися самостійно, застосовуючи звичайну губку та воду.

Чим професійні засоби для миття вітрин відрізняються від звичайних засобів, які продаються в магазинах?

Звичайні, навіть досить дорогі, побутові засоби, губки та ганчірки підходять лише для домашнього використання, коли скло можна мити довго, не переживаючи за подряпини і коли розводи не є настільки критичними. Професійні засоби для миття відрізняються від звичних для нас побутових засобів тим, що є неагресивними до скла, покриття рам та відкосів і водночас є нещадними до різноманітних забруднень. А професійні тканини для протирання не залишають помітних на сонці ворсинок і не допускають утворення розводів.

Клінери “Мийдодир” завжди обирають оптимальний спосіб та засоби для зручного та найбільш якісного результату. Незалежно від способу, ми завжди миємо вітрини бездоганно чисто, не залишаючи слідів.

Ми миємо вітрини будь-якого типу та призначення, включаючи вітрини торгівельних центрів, супермаркетів, бізнес-центрів, офісів, фітнес-центрів, кафе, ресторанів, приміщень в торгівельних комплексах тощо.

Наші ціни задовольняють замовників з різним бюджетом. Кожна вітрина унікальна, як і її власник, тому для точного розрахунку вартості миття Ваших вітрин зв’яжіться з нами прямо зараз. Наші консультанти розрахують вартість миття саме Ваших вітрин. Ціна робіт залежить виключно від їх розміру та кількості.

Важливо ! Якщо вітрина дуже забрудненна і її давно не мили, то окрім засобів для миття можуть використовуватися спеціальні скребки, із професійними лезами, густина сплаву яких є меншою від густини скла – тому леза фізично не можуть пошкодити скло. Котрі призначені для сильно забруднененої скляної поверхоні, та ідеально очищать.

миття вітрин

Миємо вивіски маркізи касатони

помити маркізу
миття фасадів

Для того, щоб вивіска та касатон виконувала свою основну функцію — приваблювала увагу оточуючих, вона повинна сяяти чистотою. Адже брудна рекламна вивіска може навпаки, зіпсувати імідж компанії.  Якісне регулярне миття рекламних конструкцій є не менш важливим, ніж підтримка чистоти фасаду, вітрин та елементів декору.

Рекомендується здійснювати миття вивісок та касатонів 1-2 рази в квартал, оскільки, як правило вони знаходяться біля доріг і на них накопичується пил, вихлопи та реагенти. Порушення регулярності миття призводить до пошкодження зовнішнього слою та скороченню терміну експлуатації.

Вирішити завдання миття вивісок своїми силами не завжди можливо через те, що такі об’єкти знаходяться на висоті, що утруднює до них доступ. Доручіть миття вивісок професіоналам з приватного підприємства “Мийдодир-клінінг” для яких така робота є звичною справою і Ви неодмінно відчуєте маркетинговий ефект!

Рекламні вивіски можуть бути найрізноманітніших конструкцій: від простих вивісок до величезної споруди, що складається з декількох об’ємних елементів. Саме тому, миття вивісок завжди починається з їх огляду для вибору оптимальних засобів та схеми чистки.

Не правильне миття вивіски може призвести до її пошкодження: до прикладу, вивіску з об’ємними буквами легко пошкодити через складний рельєф поверхні, а неонові трубочки та залізні елементи потребують особливо дбайливого ставлення. Наші працівники мають досвід миття об’єктів на висоті і знають як помити вивіску, щоб не пошкодити її й надати їй бездоганного вигляду. Якісне миття вивісок передбачає повне та ретельне очищення панелі, іноді з розкручуванням.

Ми надаємо послугу з миття вивісок одноразово або періодично на договірній основі. Ми потурбуємось про чистоту, щоб Ви могли спокійно працювати. Вам не потрібно буде закуповувати миючі засоби, інвентар та наймати спеціально персонал. “Мийдодир” зробить все швидко, якісно та без затримок.

Миття вивісок та касатонів — це важка та специфічна робота, яка вимагає не лише особливого ставлення, а й застосування високоефективних миючих засобів та спеціального інвентарю. Вибір миючих засобів для миття вивісок залежить від ступеня забруднення матеріалу вивіски та її розмірів. Щоб уникнути механічних пошкоджень слід використовувати професійні засоби, які легко розчиняють будь-які забруднення на поверхні.

Якщо хочете, щоб Ваша вивіска завжди була чистою та прослужила Вам довгий час, звертайтеся до професіоналів клінінгової компанії.

Також, можливо Вас зацікавлять інші послуги з клінінгу, які ми надаємо:

Миття вітрин

Миття вивісок

Миття на висоті

Миття вікон

Післябудівельне миття вікон

Миття фасадів


миття маркізи
миємо маркізи

Часто задавані питання

Скільки часу займає прибирання?

Час прибирання залежить від площі та конкретного типу послуг. Ми оцінюємо роботу так, щоб її можна було виконати максимум за 6 годин.

Скільки людей виконують роботу?

Кількість наших спеціалістів залежить від вказаної вами площі та об’єму прибирання;

Коли треба здійснювати замовлення?

Наші послуги треба замовляти за 2-3 дні до самого прибираня;

Чи можу я здійснити оплату банківською карткою?

Ви можете розрахуватись банківською карткою або готівкою;

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається після виконання роботи будь-яким зручним для вас способом.

Якщо робота не сподобалась, чи можна повернути гроші?

Для вирішення цієї прикрої ситуації ми радимо вам зв’язатися з нашими менеджерами.

Який рейтинг даної послуги

⭐⭐⭐⭐⭐;