Хімчистка & Аквачистка

Хімчистка та аквачистка — досить розповсюджений сервіс високої якості, який звільняє Вас від частини побутових справ. Хімчистка є ідеальною послугою для тих, хто дбає про свої речі і знає їм ціну.

Коли речі важкі та великогабаритні, такі як ковролін, килим, матрац, диван, м’який куток, салон автомобіля забруднюються виникає потреба їхньої чистки. Чому варто користуватися послугами саме хімчистки, а не спробувати власними силами? Тому, що в домашніх умовах використовуючи побутові хімзасоби зростає ризик знищення речей при спробі видалення складних плям. Назвемо декілька причин, чому краще звернутися до професіоналів?

 • Відсутність правильних засобів для чищення. Різноманітні типи плям, з якими не справляється звичайний порошок, вимагають відповідних хімічних засобів для їх видалення.
 • Відсутність знань та досвіду. Щоб не зашкодити матеріалу, потрібно правильно визначити тип тканини та знати усі нюанси поводження з нею.
 • Відсутність обладнання. Побутові пральні машинки не призначені для більшості послуг, які проводять у хімчистках.

Послуги хімчистки “Мийдодир” надаються з використанням миючих хімічних засобів, які є екологічними та абсолютно безпечними для Вашого здоров’я. Ви можете бути впевненими у тому, що після чистки Ваші речі не міститимуть залишків хімічних речовин, і саме тому не провокуватимуть алергії, а Ваші речі матимуть нейтральний запах.

Наші клінери забезпечені сучасним обладнанням європейських виробників, а наші технологи постійно відслідковують сучасні світові тенденції в сфері хімчистки.

Чи виведуться усі плями?” — найчастіше запитання наших клієнтів. В більшості випадків усі плями підлягають видаленню, проте якщо плями застарілі або ж до хімчистки Ви намагались видалити їх самостійно, процес професійного чищення ускладнюється і є ймовірність, що деякі плями або розводи залишаться. Саме тому ми не даємо гарантії, що після хімічної чистки Ваша річ буде виглядати як нова, оскільки ми не можемо відновити зношеність виробу. Але ми даємо гарантію, що Ваша річ буде чистою від різноманітних забруднень.

“Мийдодир” пропонує хімчистку:

 • килимів;
 • ковроліну;
 • маркіз;
 • матраців;
 • м’яких меблів;
 • салону автомобіля.

Наша хімчистка працює для того, щоб звільнити Вас від зайвих клопотів і подарувати дорогоцінний час для себе коханих! Займайтесь тим, що любите, а ми потурбуємось про Ваші речі.

Отож, перелік послуг з хімчистки, які надаємо:

Хімчистка ковроліну

Ковролін чудово вписується в інтер’єр будь-якого приміщення та створює по-особливому затишну атмосферу в домі. Якщо Ви вирішили його постелити у своїй оселі, Ви повинні задуматись про те, як його чистити. Справа в тому, що жоден пилосос, навіть миючий, не може забезпечити цілковиту чистоту ковроліну.
Різноманітні часточки бруду, порох, шерсть тварин здатні глибоко проникати у ворсинки ковроліну, що унеможливлює ефективність самостійної чистки. Навіть миття миючими засобами може призвести до розмноження пилових кліщів у теплому та вологому середовищі. Також є ризик “цвітіння” та гниття ковроліну, у випадку поганого його просушування.
Щоб не ставити під загрозу своє здоров’я, ми рекомендуємо регулярно, хоча б раз в рік, користуватись послугами кваліфікованих спеціалістів.
Оскільки ковролін стелиться та кріпиться по периметру приміщення, його досить складно та не завжди доцільно знімати. Компанія “Мийдодир” завжди готова із виїздом додому провести швидку та безпечну хімчистку Вашого ковролінового покриття.
Професійна хімчистка ковроліну — це досить складний сегмент в сфері клінінгу, який, на відміну від звичайного миття, видаляє до 95% бруду. Використовуючи професійні хімічні засоби та обладнання нам вдається видалити більшість видів забруднень, які важко виводяться підручними засобами. Спеціальні миючі засоби, які призначені для конкретних плям, дають змогу гарантувати відмінний результат бездоганної якості проведених робіт. Зважаючи на типи забруднень, спеціалісти “Мийдодир” комплексно використовують основні види чистки ковроліну:
● Суха чистка — видаляє пил, сліди забруднень від пилососу чи щіток;
● Волога чистка — видаляє найглибші забруднення та невидимі часточки пилу та інших шкідливих мікроорганізмів.
Завдяки грамотному плануванню, процес клінінгу ковролінового покриття здійснюється швидко та чітко.
Хімчистка ковроліну також може включати в себе усунення неприємного запаху.
Дезодорація ковроліну особливо необхідна в оселях, де є домашні тварини. Спеціальні засоби, які ми застосовуємо, розщеплюють молекули речовин, що увібрались в покриття та викликають неприємний запах.
Ціни на хімчистку ковроліну залежать від типу покриття (натуральне, синтетичне тощо), його розміру, ступеню забруднення і терміновості виконання замовлення.
Вся хімія, яку використовують клінери “Мийдодир”, є екологічно безпечною. Саме тому Ви можете бути певненими у тому, що ми відчистимо Ваш ковролін до найкращого
стану, при цьому абсолютно не зашкодивши здоров’ю Ваших рідних.

Хімчистка : килимів, коврів, доріжок

Килими створюють затишок та приємну атмосферу у домівках. Проте рано чи пізно в килимі збирається велика кількість пороху або ж він чимось забрудниться.  Хімчистка килимів продовжує їхнє життя, дбайливо очищаючи від забруднень. А самостійний догляд шляхом звичайного прання швидко зношує волокна, псуючи зовнішній вигляд килима. Не рекомендується здійснювати хімчистку власними силами — Ви не отримаєте бажаного результату і витратите чимало зусиль та коштів на купівлю непрофесійних чистячих засобів.

Компанія “Мийдодир” приділяє особливу увагу індивідуальному підбору технологічних варіантів обробки з урахуванням особливостей кожного виробу. Ми застосовуємо різні техніки чистки килимів, зважаючи на їх матеріали, волокна, фарбники, методи виготовлення, орнаменти та малюнки. Це гарантує бездоганний результат, оскільки від правильно підібраних засобів залежить повне видалення забруднень, збереження волокон та кольору.

Хімчистка килимів від “Мийдодир” гарантує відмінний вигляд Ваших килимів, незалежно чи це шовковий килим чи шерстяний, або ж бавовняний чи з віскози. Після нашої хімчистки килими м’які та яскраві, без будь-яких хвиль чи перекосів по периметру.

Професіонали “Мийдодир” відчистять Ваш килим від:

 • Забруднень, які виникають при щоденній експлуатації, особливо у місцях підвищеної прохідності;
 • Різноманітних плям: слідів їжі, сечі тварин, розлитих рідин;
 • Наслідків спроб самостійної чистки: розводів від миючих засобів, мильних плям і т.д.

Скільки часу триває хімчистка килимів?

Термін виконання хімчистки килимів залежить насамперед від складності його забруднення та від матеріалу з якого виготовлений килим. В середньому це займає від двох годин роботи, не враховуючи часу висихання килима.

Важливо! Гарантований результат з виведення плям надається лише у разі якщо пляма не є застарілою та не було спроб її самостійно відчистити.

“Мийдодир” рекомендує здійснювати хімчистку килимів 1-2 рази в рік, навіть при відсутності видимих забруднень. При великій прохідності необхідно чистити килим кожних три місяці.

Хімчистка килимів “Мийдодир” це:

 • Максимально ефективне та дбайливе чищення килимів;
 • Безпечно для здоров’я, без залишків хімії;
 • Відсутність деформації та тьмяності;
 • Збільшення терміну експлуатації Вашого килима.

Хімчистка маркіз

Маркізи — важлива конструкція комерційних будівель, основною функцією яких є захист від сонця та дощу. Проте, вони також повністю приймають на себе удар бруду, порохів та вихлопів, які присутні в кожному великому місті. Власники різноманітних ресторанів, кафе та магазинів часто обирають для оформлення маркіз фірмові кольори або ж наносять власні логотипи. Якщо маркізи стануть сірими від порохів і набудуть неприємних розводів від атмосферних опадів, тоді всі зусилля щодо надання особливого стилю, будуть марними. Саме тому необхідно регулярно проводити чистку маркіз.

Процес хімчистки маркіз є зовсім не простим, а не професійний підхід до їх миття може призвести до небажаних наслідків:

 • поломки певних елементів;
 • виходу з ладу автоматики;
 • пошкодження та вимиття з тканини пропитки водовідштовхуючого слою, що в подальшому призводить до протікання маркіз в непогоду.

Якщо Ви не хочете після невдалих самостійних спроб миття маркіз відправитись на закупи нового навісу, рекомендуємо звернутися до спеціалістів з клінінгової компанії.

Індивідуально визначаючи спосіб очищення маркіз, спеціалісти “Мийдодир” надають по-справжньому високий рівень сервісу. Ми підбираємо хімічні засоби та технології, залежно від типу тканини маркіз, їх конструкції та розташування.

Сучасне обладнання та перевірені миючі засоби, які ми використовуємо, гарантують збереження якостей тканини та кольорової гами в первинному вигляді.

Частота миття маркіз залежить від того, наскільки сильно порохи осідають на маркізу. “Мийдодир” рекомендує проводити миття маркіз не рідше 1-2 разів на рік, а в умовах інтенсивного забруднення до 1 разу на місяць. Оптимально замовляти миття вкінці літа або на початку осені, оскільки перед консервацією маркіз на зиму необхідно обов’язково провести їхню чистку.

Ми максимально ефективно миємо маркізи будь-яких типів: прямі, класичні висувні, купольні, вертикальні, терасні, зонти, індивідуальні тентові конструкції.

Вартість хімчистки маркіз залежить від їх кількості, складності робіт, ступеня забруднення та періодичності виконання робіт. У разі необхідності, наші спеціалісти нанесуть водовідштовхуюче захисне покриття для усіх типів тканини. Після такої обробки Ваші маркізи набудуть водо- та брудовідштовхувальних властивостей.

Хімчистка матрацу

Чи знаєте Ви, що ховається у Вашому матраці?

 • Пилові кліщі;
 • Віруси та бактерії;
 • Частинки поту;
 • Порохи;
 • Алергени;
 • Грибкові спори.

Саме тому алергологи рекомендують проводити хімчистку матраців двічі на рік та глибинну чистку перед кожною зміною постільної білизни.

Хімчистка матраців є абсолютно безпечною послугою для усіх членів сім’ї: для маленьких дітей, для алергіків та для домашніх улюбленців. Компанія “Мийдодир” використовує чистячі засоби, які спеціально призначені для роботи в закритих приміщеннях, повністю змиваються водою і не мають різких запахів.

У більшості випадків хімчистка матраців дозволяє видалити майже усі плями. Проте деякі види плям, наприклад кров, повністю усунути дуже складно. Наші спеціалісти визначають можливість виведення плям при огляді матрацу. Варто зазначити, що попередні самостійні спроби виведення плям ускладнюють процес їх усунення нашими професіоналами.

Коли матрацу потрібна хімчистка?

 • В цілях профілактики для забезпечення гігієнічного та здорового сну кожних 6 місяців;
 • Щоб прибрати плями від чаю, кави, вина, крові, поту тощо;
 • Для усунення неприємних запахів;
 • Якщо матрац чужий — перед заселенням на зйомне житло важливо провести хімічну чистку матрацу;
 • Після капітального ремонту або переїзду.

Хімчистка матраців клінерами “Мийдодир” проводиться в декілька етапів:

 1. Огляд поверхні матрацу та підбір оптимальних засобів для видалення плям та забруднень.
 2. Видалення великих часточок пилу з допомогою пилососу.
 3. Обробка спеціальними професійними засобами.
 4. Хімчистка включає в себе глибоку та поверхневу обробку матрацу: спеціальною машиною майстри видаляють бруд та плями, а потім промивають виріб водою.
 5. Завдяки машинній обробці та просушці, після процедури хімчистки в матраці не залишається багато вологи і тому він повністю висихає уже за декілька годин.

У “Мийдодир” почистять будь-який матрац: цільні з наповнювачем з поролону, шерсті чи войлоку, ортопедичні з латексом, пружинні, та надувні.

Ціна хімчистки матрацу може коливатися, оскільки до кожного виробу потрібен індивідуальний підхід. Стандартна ціна на хімчистку матрацу залежить від розміру виробу, ступеню та площі забруднення, наявність стійкого запаху та складних плям.

Довірте свій матрац професіоналам! Після хімчистки Ваш матрац набуде свіжості та сяятиме чистотою.

Хімчистка м'яких меблів

забруднине крісло до хімчистка
Забрудненний диван до хімчистки

Дивани, крісла та стільці за роки експлуатації, на жаль, втрачають свій первинний зовнішній вигляд, незважаючи на бережне та акуратне до них ставлення. Усього лиш за один рік оббивка м’яких меблів помітно тьмяніє, втрачаючи колишню красу та чистоту. А випадкових плям від їжі та напоїв не уникнути практично жодному власнику м’яких меблів.

При виявленні плям та інших забруднень ми рекомендуємо не ризикувати чистотою власних меблів та негайно звертатися до професіоналів.

Навіщо звертатися до хімчистки, якщо в магазинах повно різноманітної хімії, яка обіцяє впоратися з проблемою? Як показує наша практика, ця найпоширеніша думка є хибною, оскільки в більшості випадків спроби самостійно почистити диван закінчуються невдачами. До того ж, агресивні складники магазинної хімії сильно пошкоджують матеріали меблів: залишають розводи та погіршують кольори.

Хімчистка м’яких меблів — один з основних напрямків діяльності компанії “Мойдодир”. Наші спеціалісти допоможуть оперативно та якісно позбутись від забруднень різного походження.

Замовивши послугу хімчистки м’яких меблів у нас, Ви гарантовано отримаєте:

 • Чистоту. Плямовивідники та професійні засоби для чищення м’яких меблів, які ми використовуємо, справляються практично з усіма типами забруднень.

Важливо! Ми не даємо 100% гарантію на виведення застарілих плям та після спроб самостійного їх видалення.

 • Економію Ваших часу та сил. В середньому, професійна хімчистка дивану займає 1 годину. Орієнтовно через 3-6 годин він повністю висихає і готовий до експлуатації.

Важливо! При великій вологості повітря в приміщенні та в холодну пору року час висихання може бути довшим.

 • Гарантію. Завдяки досвіду наших клінерів, професійному обладнанню та ефективним миючим засобам, ми гарантуємо бездоганний результат.

Оскільки транспортування громіздких меблів є економічно не вигідним та затратним в часі, професіонали “Мойдодир” проводять хімчистку м’яких меблів у Вас вдома чи в офісі. Хімічні засоби, які ми використовуємо є абсолютно безпечними, тож після хімчистки Ваших меблів, навіть малюку не буде страшно на них відпочивати.

Пам’ятайте! Якщо хоча б раз в рік Ви користуватиметесь послугами нашої хімчистки, то ваші меблі прослужать Вам набагато довше, завжди будуть чистими та приємно пахнути.

крісло після хімчистки
диван після хімчистки
диван після хімчистки

Хімчистка салону автомобіля

 • Кожному автомобілю хоча б раз в житті необхідна професійна хімчистка. Досвідчені автомобілісти рекомендують проводити хімчистку авто двічі на рік, незалежно від ступеню забруднення. 
 • Якщо Вам доводилось чистити салон автомобіля самостійно, Ви точно знаєте, що навіть застосування професійних чистячих засобів не дають очікуваного результату: залишаються розводи, сліди шерсті домашніх улюбленців, у деякі місця для видалення плям взагалі нереально добратись. У разі якщо миючі засоби та інструменти неправильно були підібрані, то можна остаточно зіпсувати шкіряне чи тканинне покриття салону та пластикові поверхні.

Не створюйте собі проблем — звертайтеся за допомогою у хімчистці салону авто до професіоналів! Завдяки спеціальному обладнанню, компанія “Мийдодир” надає послуги кваліфікованої хімчистки в короткий термін. Ви можете замовити комплексну хімчистку салону або ж окремо хімчистку сидіння, стелі чи лише багажника.

 • Хімчистка салону автомобіля клінерами “Мийдодир” включає в себе:
 • Збереження оббивки;
 • Очищення від сигаретного диму та попелу;
 • Повне усунення неприємних запахів;
 • Видалення найстійкіших забруднень навіть у важкодоступних місцях;
 • Чищення салону від шерсті тварин.

Для правильного та ефективного підбору хімічних матеріалів та речовин, перш ніж приступити до роботи, наші спеціалісти оглядають салон автомобіля, визначаючи ступінь та характер забруднень. Після чого наносять спеціальні засоби, які глибоко проникають в структуру плям та пом’якшують їх. Для очищення пластикових елементів панелей застосовують спеціальні поліролі, а для обробки оббивки салону підбирають засоби залежно від їхнього матеріалу. По завершенню хімчистки салону авто, наносяться антистатичні та захисні засоби, які запобігають утворенню нових забруднень.

Ми проводимо якісну хімчистку, обробляючи всі елементи в салоні авто та видаляючи забруднення на кожному стику між панелями та сидіннями. Сучасні технології та гіпоалергенні засоби хімчистки безслідно видаляють різноманітні забруднення.

Вартість послуги хімчистки салону авто залежить від об’єму робіт, використання обладнання та засобів для чищення. Саме тому ціна хімчистки розраховується індивідуально для кожного клієнта.

“Мийдодир” знає як повернути Вашому салону авто колишні лоск та естетичність, створивши затишок та чистоту всередині автомобіля.

Часто задавані питання

Скільки часу займає прибирання?

Час прибирання залежить від площі та конкретного типу послуг. Ми оцінюємо роботу так, щоб її можна було виконати максимум за 6 годин.

Скільки людей виконують роботу?

Кількість наших спеціалістів залежить від вказаної вами площі та об’єму прибирання;

Коли треба здійснювати замовлення?

Наші послуги треба замовляти за 2-3 дні до самого прибираня;

Чи можу я здійснити оплату банківською карткою?

Ви можете розрахуватись банківською карткою або готівкою;

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається після виконання роботи будь-яким зручним для вас способом.

Якщо робота не сподобалась, чи можна повернути гроші?

Для вирішення цієї прикрої ситуації ми радимо вам зв’язатися з нашими менеджерами.

Який рейтинг даної послуги

⭐⭐⭐⭐⭐;