Клінінгові послуги

професійне прибирання

Здебільшого всі люди люблять чистоту й порядок. Але, на жаль, прибирання — це процес, який забирає багато сил та є доволі затратним у часі. Для тих, хто хоче витрачати більше часу на себе та сім’ю, жити і працювати у чистоті, існує послуга професійного клінінгу.

Професійне прибирання позитивно зарекомендувало себе як послуга якісного та грамотного очищення приміщення. Приватне підприємство “Мийдодир-клінінг” надає всі види послуг як з щоденного прибирання будь-якого типу приміщень, так і прибирання після ремонту.

Коли потрібно звертатися до професіоналів за послугами прибирання?

  • Після ремонту необхідно позбутися великої кількості спеціальних забруднень, які створюють труднощі під час прибиранні;
  • При проведенні генерального прибирання з метою отримання комфортного помешкання. Сюди ж можна віднести щоденне прибирання;
  • Для проведення щоденного прибирання в офісі задля підтримки максимально затишку простору.

Також професійне прибирання квартир, будинків та офісів може включати хімчистку килимів, меблів, дезінфекцію сантехніки та інші роботи, яка узгоджуються з клієнтом в індивідуальному порядку.

Ви спокійно можете залишити клінера наводити лад у помешканні і відправитись по своїх справах, не переймаючись при цьому за своє майно. Усі наші спеціалісти проходять спеціальний відбір та навчання, а виконання послуг контролюються підприємством та відгуками клієнтів.

Застосування якісних матеріалів та засобів допомагає позбутися будь-яких забруднень, створюючи привабливий та екологічно-чистий простір. Наші засоби для прибирання приміщень відзначаються екологічністю та безпечністю для здоров’я людини. Оперативність та грамотність спеціалістів “Мийдодир – клінінг” спрямована на те, щоб відновити вигляд приміщення і його окремих покриттів.

  • Ми вважаємо, що найбільший вияв довіри — це коли нас запрошують до себе в дім. У відповідь ми турбуємось про дім, в який нас запросили. Регулярне прибирання — це не лише запорука чистоти, але й Вашого здоров’я. Усім відомі шкідливі властивості грибка, плісняви та пилу. Тому, замовивши послугу з прибирання в клініговій компанії “Мийдодир”, Ви турбуєтесь не лише про чистоту й порядок в оселі, а й також про своє здоров’я.

Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту потрібне в кожному приміщенні. Навіть з допомогою дорогих та розрекламованих миючих засобів якісно прибрати в приміщенні, де проводились ремонтоно-будівельні роботи — завдання не з легких, яке вимагає багато часу та сил.

Після ремонту залишається багато дрібного сміття: цементний пил, залишки штукатурки, затирки для плитки, сліди від клею для обоїв та фарби для стін тощо. Професіонали “Мийдодир-клінінг” впораються з усіма труднощами, які пов’язані із прибиранням після ремонту.

Наша команда очистить підлогове покриття, стіни, стелю, двері та вікна, дбайливо видаляючи різноманітні плями та забруднення. Ми використовуємо лише професійне сертифіковане обладнання і безпечні засоби для чищення.

“Мийдодир-клінінг” здійснює прибирання після ремонту у всіх видах приміщень: квартири, будинки, офіси, виробничі та складські приміщення, спортивні об’єкт тощо.

Як зміниться приміщення після прибирання “Мийдодир-клінінг”?

Ви самі обираєте тип робіт, які необхідно виконати. Переважно в послугу прибирання після ремонту входять:

     видалення залишків бетону та цементу;

     очищення від забруднення труб, радіаторів, розеток, вимикачів, карнизів;

     вологе прибирання підлоги, стелі та стін;

     усунення пилу з дверей, сходів та перил, з поверхонь меблів та побутової техніки;

     прибирання світильників від пороху;

     миття плитки;

     внутрішня та зовнішня чистка побутової техніки та кондиціонерів.

Наші клінери виконають будь-який об’єм робіт протягом дня. Для цього Вам необхідно заздалегідь повідомити про фронт робіт. Отримавши дану інформацію, ми розрахуємо кількість працівників, яких необхідно задіяти, складемо перелік необхідного обладнання та засобів для миття, щоб приїхати на місце й одразу зайнятись справою.

Ми впевнені у досконалій якості прибирання після ремонту нашими спеціалістами і тому приймаємо оплату послуг після виконання усіх робіт. Якщо у Вас виникнуть зауваження до якості і спектру наданих послуг, наші клінери перероблять усе, щоб Ви були повністю задоволеними!

 

Прибирання після ремонту немає фіксованої ціни, оскільки на неї впливає безліч факторів. До прикладу, такими факторами є висота стелі, ступінь забруднення, площа приміщення і т.д. Щоб отримати точний розрахунок вартості робіт, зверніться до наших консультантів, які допоможуть Вам у цьому питанні.

Щоденне прибирання

Щоденне прибирання — важлива складова благополучного мікроклімату в домі. Від атмосфери, що нас оточує залежить не лише наш настрій, а й самопочуття усіх членів сім’ї. Проте прибирання забирає занадто багато часу та зусиль. Від виснажливого наведення порядку Вас врятує професійний клінінг.

Щоденне прибирання потрібне не лише в приміщенні, де Ви проживаєте, а й на робочому місці. Чистий офіс — це запорука здорової атмосфери, зниження рівня захворюваності серед працівників та підвищення її продуктивності.

Експерти приватного підприємства “Мийдодир-клінінг” допоможуть Вам створити атмосферу тепла та затишку у Вашому домі та офісі, поки Ви вирішуєте не менш важливі справи.

Клієнт може повністю сам скласти план робіт, або внести свої корективи в наш план. Згідно з Вашими вказівками наші клінери щоденно прибиратимуть приміщення у повній відповідності графіку роботи. В загальному, щоденне прибирання включає в себе:

     Прибирання сміття, винесення його з квартири та заміна смітникових пакетів ;

     Видалення плям та забруднень будь-якої складності;

     Видалення пилу з будь-яких поверхонь: світильників, вікон та дверей, меблів, побутової техніки та елементів декору;

     Миття підлогового покриття із застосуванням спеціалізованих засобів, які покращують ефективність прибирання;

     Дбайливий догляд за дерев’яними та шкіряними меблями із застосуванням спеціальних засобів;

     тощо.

Наші спеціалісти працюють так, щоб не створювати незручностей мешканцям, гостям чи працівникам.

Для забезпечення чистоти Вашого приміщення ми задіюємо усі ресурси. Щоденне прибирання проводиться навченим персоналом з досвідом роботи у сфері клінінгу. Компетенція спеціалістів дозволяє правильно підібрати необхідні ефективні миючі засоби та інвентар для прибирання.

Ми обслуговуємо приміщення різних типів: приватні будинки, квартири, котеджі та дачі, офіси, банкетні зали та інші робочі приміщення.

Мийдодир” гарантує:

✓ чистоту та порядок у Вашому приміщенні;

✓ збереження Вашого майна та інформації;

✓ обережність під час прибирання різноманітних поверхонь;

✓ економію Ваших сил та часу.

Графік щоденного прибирання можливий ранковий, обідній, вечірній і складається відповідно до Ваших побажань.

Щоденне прибирання професіоналами — це не розкіш, а реальна необхідність, підтверджена сотнями сімей!


Також, можливо Вас зацікавлять інші послуги з клінінгу, які ми надаємо:

ХІМЧИСТКА

Клінінг комерційних приміщень

Дезінфекція сантехніки

Ванна кімната — це приміщення, яке вимагає найчастішого та найретельнішого прибирання. Адже висока вологість та велика кількість органічних речовин сприяє розмноженню бактерій, які можуть стати причиною серйозних захворювань. На жаль, звичайні засоби, якими користуються сучасні господині, не видаляють на 100% наліт і не знищує мікроби.

Дезінфекція є одним з найпоширеніших способів боротьби з мікробами, вірусами та іншими шкідливими мікроорганізмами. Самостійна дезінфекція ванни та сантехніки — це не лише малоефективне, а й небезпечне заняття. Засоби для дезінфекції сантехніки можуть нашкодити органам дихання та шкірі, а ефект від такої обробки буде невеликим.

Найкраще рішення — звернутися за допомогою до професіоналів, які знають усі правила регулярної санітарної обробки ванни та іншої сантехніки. “Мийдодир-клінінг” уже не перший рік займається дезінфекцією сантехніки в приватних помешканнях, санаторно-курортних закладах та навіть в офісах.

Спеціалісти приватного підприємства “Мийдодир-клінінг” використовують інноваційні технології дезінфекції, високоефективні засоби іноземних виробників та працюють з допомогою професійного обладнання. 

Важливо! “Мийдодир-клінінг” завжди дотримується принципу екологічності та безпечності для клієнтів.

Для ванни та туалету ми застосовуємо спеціальну побутову хімію, зважаючи на матеріали, з яких виготовлена сантехніка. Склад розчинів, якими ми користуємося, є спеціально розроблені для здійснення професійного прибирання сантехніки. Професійна хімія відрізняється наявністю унікального складу, що дозволяє видалити складні забруднення, які проблематично видалити звичайної побутовою хімією.

Дезінфекція сантехніки “Мийдодир” — це комплексна обробка ванної кімнати, включаючи плитку на стіні, підлогу, труби стояків, стики між поверхнями.

Результат повної дезінфекції сантехніки гарантує позбавлення:

     від грибка та плісняви;

     інфекцій та вірусів;

     шкідливих бактерій.

Скористайтеся безкоштовною консультацією наших спеціалістів, які детально розберуть Вашу ситуацію і запропонують свої рішення. Ми повністю розрахуємо вартість послуги, розкажемо за скільки часу ми проведемо дезінфекцію Вашої сантехніки, надамо рекомендації що потрібно зробити до і після дезінфекції та дамо відповідь на інші питання, що Вас цікавлять

Видалення вапняного та водяного каменю

Душова кабіна в плямах, плитка із слоєм бруду, наліт на кранах — це не просто не гарно та не естетично, а й являється місцем накопичення шкідливих мікроорганізмів, які несуть шкоду для здоров’я людини. Саме тому, видалення таких забруднень є необхідною та обов’язковою умовою збереження чистоти та благоустрою Вашого дому.

Причинами виникнення вапняного каменю та інших забруднень є:

     Безпосередній контакт поверхні з водою при підвищеній вологості приміщення;

     Комфортний температурний режим для розмноження шкідливих мікроорганізмів;

     Нерегулярне прибирання приміщення;

     Відсутність періодичної дезінфекції сантехніки.

Як швидко та ефективно позбутися нальоту вапняного каменю та повернути поверхням первинні блиск та чистоту?

В мережі Інтернет є безліч порад як самостійно, за допомогою народних методів позбутися від вапняного нальоту на поверхні ванни, стінок туалету, кранах та плитці. Проте, на жаль, ці способи є малоефективними і вимагають багато зусиль та часу. Найкращим рішенням буде звернутися до професіоналів з клінінгового компанії, які працюють багато років за перевіреною методикою і мають у своєму арсеналі усі необхідні засоби.

Вам не потрібно думати як видалити вапняний камінь, а просто необхідно замовити послугу видалення вапняного каменю у професіоналів з підприємства “Мийдодир-клінінг”. Наші спеціалісти знають усі нюанси очищення від вапняного каменю на різноманітних поверхнях та професійно підбирають засоби, відповідно до характеру забруднення.

Оскільки слой утвореного нальоту має властивість швидко збільшувати товщину та площу, “Мийдодир” рекомендує скористатися послугами професіоналів, а не проводити експериментів на своїй ванні, туалеті, душовій кабіні чи плитці.

Перед початком виконання робіт наші спеціалісти оцінюють проблемну ділянку і вирішують чим найкраще видалити вапняний камінь з поверхонь.

Видалити вапняний камінь завдання не просте, але нам це вдається завдяки професійним та ефективним миючим засобам.

ПП “Мийдодир-клінінг” гарантує якісне та швидке виконання роботи, без пошкоджень. Застосовуючи хімічні засоби ми дотримуємося усіх правил та маємо захисні комплекти. Наші клінери працюють акуратно, не розбризкуючи та не розсипаючи засоби навколо. Після нашого візиту у Вас залишається лише сяюча чистотою поверхня.

Демонтаж монтажної плівки з віконної рами

Більшість людей помилково вважають, що демонтаж плівки є легким процесом. Насправді ж, зняття монтажної плівки — справа делікатна та непередбачувана. З часом структура клею змінюється, він перетворюється в пластик і при неправильному видаленні може пошкодити поверхню. Ви ніколи точно не знатимете як поведе себе плівка, скільки клею вона залишить після себе на поверхні і скільки часу знадобиться на її демонтаж.

Приватне підприємство “Мийдодир-клінінг” пропонує послуги з демонтажу плівки: рекламної, захисної, вінілової чи з кузова автомобіля. Професіонали “Мийдодир” проведуть демонтаж плівки із скла вітрин магазинів, вікон квартир, ПВХ-дверей, а також різноманітних рекламних конструкцій. Ми виконуємо роботу швидко, акуратно та з мінімальними затратами.

Замовивши послугу демонтажу монтажної плівки, Вам не потрібно вникати у всі тонкощі демонтажних робіт.

Клінери “Мийдодир-клінінг” підбирають найбільш ефективний спосіб видалення плівки, який не спричинить негативних наслідків. Ми використовуємо різні техніки виконання демонтажу: механічний, з допомогою хімічних засобів та термічний за допомогою професійного парогенератора.

Як і при монтажі, демонтаж плівки вимагає наявність спеціального інвентарю та навичок. В іншому випадку, Ви отримаєте нерівну або зіпсовану поверхню та зіпсований рекламний матеріал. Саме тому, найоптимальнішим варіантом буде звернення за допомогою до спеціалістів.

Незалежно від поставлених завдань, наші майстри в найкоротші терміни зроблять Ваші вікна та вивіски чистими, гарантуючи якісну обробку поверхні.

Як відбувається демонтаж плівки?

     З часом плівка втрачає свою еластичність та робить твердою, тому при знятті, її необхідно нагріти. Рівномірний потік теплового повітря руйнує з’єднання в клеї та робить його м’яким.

     Щоб не залишати розводів від клею плівку потрібно знімати під правильним кутом.

     Демонтаж проводиться вручну, оскільки використання ножів та шпателів призводить до появи подряпин.

     Залишки клею забирається спеціальними розчинами, які підбираються залежно від типу плівки та поверхні, з якої її знімали.

     Кінцевий етап — нанесення засобів для знежирення поверхні.

Також демонтаж плівки можна здійснити за допомогою спеціальних хімічних речовин, які не шкодять поверхні, з якою необхідно здійснити демонтаж плівки. Такий спосіб використовується лише після детального вивчення типу покриття та типу плівки.

Вартість демонтажу монтажної плівки залежить від її стану, віку, кількості, та масштабу.

Також, можливо Вас зацікавлять інші послуги з клінінгу, які ми надаємо:

Часто задавані питання

Скільки часу займає прибирання?

Час прибирання залежить від площі та конкретного типу послуг. Ми оцінюємо роботу так, щоб її можна було виконати максимум за 6 годин.

Скільки людей виконують роботу?

Кількість наших спеціалістів залежить від вказаної вами площі та об’єму прибирання;

Коли треба здійснювати замовлення?

Наші послуги треба замовляти за 2-3 дні до самого прибираня;

Чи можу я здійснити оплату банківською карткою?

Ви можете розрахуватись банківською карткою або готівкою;

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається після виконання роботи будь-яким зручним для вас способом.

Якщо робота не сподобалась, чи можна повернути гроші?

Для вирішення цієї прикрої ситуації ми радимо вам зв’язатися з нашими менеджерами.

Який рейтинг даної послуги

⭐⭐⭐⭐⭐;

Відповіді на популярні запитання

Уборка 1-1
Уборка 2-2
Уборка 3-3
Уборка 4-4
Уборка 5-5
Уборка 6-6